VELKOOBCHOD - MALOOBCHOD
DŘEVOMAT UNHOŠŤ s.r.o.
Lidická 1479
273 51 Unhošť u Kladna
(průmyslová zóna)

Provozní doba
Pondělí-Pátek 7.30-16.00
(výdej deskového materiálu 7.30-15.30)
Sobota 7.30-11.00

IČO: 27383920
DIČ: CZ27383920

Tel: +420 312 699 963
Mobil: +420 776 100 000
E-mail: info@drevomatunhost.cz
http://www.drevomatunhost.cz
Novinky

O společnosti

Deskový materiál

Řezivo, podlahy

Materiál pro truhláře a kutily

Kuchyňská dvířka, roletky

Služby

Ke stažení

Akční nabídky

Kontakty

O společnosti

Firma DŘEVOMAT UNHOŠŤ s.r.o. vznikla v roce 2005 se záměrem nabídnout v budoucnosti podnikatelům, živnostníkům a kutilům v oboru nábytkářství, truhlářství, tesařství a stavebnictví co nejširší sortiment materiálů a komplexní servis služeb potřebných k provozování jejich činnosti.

Naplnění svého cíle firma dosáhla v roce 2009, kdy otevřela 1.června provozovnu v Pleteném Újezdě u Kladna s kompletním skladovacím, výrobním a prodejním zázemím.

Hlavním předmětem činnosti firmy je prodej kompletního deskového materiálu, truhlářského a stavebního řeziva a prodej doplňkového zboží souvisejícího s výše uvedeným sortimentem (nábytkové kování, spojovací materiál, ABS, lamino a dýha hrany, tmely ...). K tomu firma samozřejmě nabízí služby s tímto související, počínaje formátováním, přes olepování deskového materiálu ABS a dýha hranami a konče dopravou těchto materiálů v případě přání zákazníka. Všechny tyto služby jsou realizovány na špičkových moderních strojích v nejvyšší kvalitě, za velmi dobré ceny a v krátkých dodacích termínech.

Firma DŘEVOMAT UNHOŠŤ s.r.o. nabízí podnikatelům a živnostníkům jasný systém slev začínající základní slevou při zaregistrování živnosti, přes množstevní slevy při paletových odběrech a konče slevami dle měsíčních obratů u firmy DŘEVOMAT UNHOŠŤ s.r.o. za zboží a služby.

Historii a náplň činnosti již znáte a nyní Vám zbývá se přesvědčit, že kvalitní materiály, zpracované na špičkových moderních strojích
v nejvyšší kvalitě, můžete mít každý den od firmy DŘEVOMAT UNHOŠŤ s.r.o. také Vy a hlavně za opravdu zajímavé ceny!

Na Vaší návštěvu se těší kolektiv firmy DŘEVOMAT UNHOŠŤ s.r.o. připravený každý den (kromě neděle) plnit Vaše přání "na míru"!